Tzv. svoboda, tzv. demokracie, tzv. světlá budoucnost..To už tady ale bylo, nezdá se vám?
Ten parchant Schapiro dostal skvěle na prdel. Není zas tak špatné žít v takové zemi…
Nový zákon v Londýně: Pokuta 1000 liber pro bezdomovce za spaní na ulici a za „potloukání“