„Třicet vojáků 55. brigády irácké armády bylo zabito a dalších 20 zraněno při americkém náletu na město al-Naimiya v provincii al Faluja,“ prohlásil al-Zamili, informovala tisková agentura FARS. Politik uvedl, že požadoval po iráckém premiérovi, aby „provedl vyšetřování amerického náletu …
Celý příspěvek →