Na jaře loňského roku, kdy byl seriál První republika právě řádně rozeběhnutý, odjížděli rodiče manželky na cestu po zámcích na Loiře. A já jim radil, aby kromě zámků navštívili také nějakou francouzskou restauraci… Že to je nezapomenutelný zážitek. Prostě kultura …
Celý příspěvek →