Takže, nejprve pojďme k pojmenování pojmů. Říkat Bolševici a komunisti je naprosto jasný pleonasmus. Je to totéž, jako říkat rodičky a matky, s tím ale, že u rodiček to dítě ještě není na světě. A stejně, jako bolševici o komunismu …
Celý příspěvek →