Třebaže jsem dobytek- podle některých, tak jistě ne o nic větší, než pomatení sluníčkáři, Merkelová nebo Dienstbier. Zkuste těm znásilněným vysvětlit, že to imigranti tak nemyslí, nebo důchodcům řekněte, jak je máme rádi. Podívejte se prosím, jak jsme vychovali dnešní …
Celý příspěvek →