Bývalý mariňák a aktivista Kenneth O’ Keefe v debatě stanice Press TV otevřeně hovoří o USA jako o teroristickém státě č. 1. …tak s tím vůbec nesouhlasím! Jak je možné, že někdo, kdo je alespoň trochu při smyslech, si myslí, že Spojené …
Celý příspěvek →