Nepředstírám, že jsem nějakým nadšeným čtenářem historických podkladů. Daleko spíše si vždy učiním názor na základě aktuální skutečnosti. A kdyby mně někdo před rokem 2008 řekl Krym, tak odpovím ruský. Ne z nějakého ideologického důvodu, ale prostě proto, že tak …
Celý příspěvek →