Argumenty, že Evropané vymírají, protože klesá jejich počet, jsou lživé a zcestné. V historii bylo takových období několik a vždy to nakonec skončilo dobře.Regulace počtu obyvatelstva zabraňuje bídě a hladomorům, které jsou jinde běžné! Řeči politiků, kteří protěžují přistěhovalectví z …
Celý příspěvek →