Ale nejprve „Několik vět“ k předchozímu 25 let neutuchajícímu tématu: StB. Jenom retardovaný delfín neumí pochopit, že vše, co se v této zemi v letech 1948-1989 špatného nebo občas k lepšímu dělo, je zodpovědností KSČ… …jejich funkcionářů a členů. To …
Celý příspěvek →