Nejde vám to na nervy? Mně už celkem ano. Ten neustálý strach, že někde zakopnou a někam spadnou. Kdyby u toho alespoň tak nekřičeli. Jo, to časté pištění vznikající zbytečným a násilným křičením je opravdu nepříjemné, uši drásající. K tomu …
Celý příspěvek →