Otázka uvedená v nadpisu začíná mít poměrně značné opodstatnění a stává se stále větší hrozbou pro malý Český národ……………………………… V tisku a televizi uváděné hanebnosti z úst pana Stropnického ml, generála Pavla, paní Šabatové, pana Pelikána či paní Žilkové-Stropnické už totiž zacházejí za …
Celý příspěvek →