Nedá mi to. Pan prezident opět rozvířil emoce a morálku našich politiků, i svých odpůrců. Ehm… Beru zpět. Emoce projevila pouze hysterická Němcová, která se v PS neúspěšně snažila zařadit do jednání bod, aby se Zeman Bohouškovi omluvil – ještě že …
Celý příspěvek →