Opět něco k vysvětlení… Rusku (a vlastně tehdejšímu Sovětskému svazu) je stále a neustále vytýkáno, vyčítáno a „triumfálně“ předhazováno a záměrně neodpuštěno všemi těmi nenávistnými, zatvrzelými rusobijci a antikomunisty a „už jen z tendenčního principu rusobijci a antikomunisty“ ( – a …
Celý příspěvek →