To je, podle mě absolutní nesmysl. Nikdo, kdo by zde, v této zemi, opravu upřímně vystupoval proti Chartě 77 nebyl. A natožpak z umělecké oblasti. To už je naprosto absurdní. Protože, Proč byla Charta 77? Jednoduše proto, protože ji režim …
Celý příspěvek →