Na dnešní den je naplánovaný veřejný nesouhlas s používáním palmového oleje a také způsobu jeho pěstování. Rád bych tedy já jako spotřebitel a hlavně jako člověk, chtěl vyjádřit svůj názor. Podle toho co jsem na internetu a přednáškách neziskových …
Celý příspěvek →