Velmi často slýcháme, jak si naše ekonomika vede skvěle. Člověk nemusí bý Einstein, aby ho napadlo proč tedy nemohou mít zaměstnanci vyšší platy. Proč mají nuceně zkrácené úvazky a kdo je zodpovědný za to, že stále funguje trapně omílaný „švarc …
Celý příspěvek →