Jsem velký přítel názorové rozdílnosti, někdy i kritiky, ale nemám rád foukání bolístek. Českému filmu se nedaří. To je fakt. Prý jsou ta díla nevalná. Celkem souhlasím. Mám však pravdu? Jako divák ano. Mám na to dokonce právo. Pokud …
Celý příspěvek →