Byl to šok; Česko opět exceluje – pomáhá potřebným; pro důchodce 40 korun, slovy čtyřicet, dalších 750 milionů běžencům a navíc150 milionů za Tonču a Hanču v pákistánském zajetí. Z cizího krev neteče; máme přece daňové poplatníky. K čemu jsou Česku důchodci? Nic …
Celý příspěvek →