Ne, nebojte, už jsou tady. Pro jistotu jen podotknu, že jsem zajisté pochopil běh dějin a vím, že se bratříček přestěhoval. Jsa trochu starší vím dobře jaké to bylo tehdy. Žádná sranda, diskuse žádná, jen hrubé násilí a žádná alternativa. …
Celý příspěvek →