To je ale slávy, hurááá. Jsem moc ráda za rodiče malé holčičky, ale… Kdo se o to zasloužil? Byl to nemastný, neslaný ředitel Úřadu pro mezinárodněprávní ochranu dětí Zdeněk Kapitán, který nás nabádá: „Mějme z toho radost. Buďme rádi, že věci …
Celý příspěvek →