Na samém již konci 2. světové války nás Američané „OSVOBOZOVALI“ tak, jak je jim vlastní, jejich způsobem „osvobozování“. Jenom během několika posledních válečných měsíců (únor, březen, duben) roku 1945 zabili naši „osvoboditelé“ na území Československé republiky mnohonásobně více civilních českých …
Celý příspěvek →