Já prostě vůbec nechápu, jak může ve světle událostí posledních 20 let ještě někdo vědomě obhajovat NATO, západní kulturu a politiku USA! Kolik zemí, včetně slovanského Srbska bylo za tu dobu napadeno a zničeno touto aliancí?! . Svět se po rozpadu …
Celý příspěvek →