Všichni hysterčí, jaká katastrofa přijde, když Velká Británie odejde z EU. Dnes Sobotka varoval před domino efektem a nárustu nacionalismu. Přitom nic lepšího nemůže EU potkat. Velká Británie je útvarem, který k Evropě ani vlastně nepatří. Možná geograficky, ale mentálně …
Celý příspěvek →