Saúdská Arábie chystá program deportace asi 20% svého obyvatelstva – pěti milionů nelegálních migrantů. Toto rozhodnutí projednává Poradní shromáždění této země na návrh jednoho z poslanců. Podle zprávy v listu Al Hayat se úřady království obávají, že migranti požádají o poskytnutí saúdskoarabského poddanství.
Zpět
Zdroj
Vytisknout
Zdroj