Tiskový mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov odpovídal na otázky o filmu CNN o hlavě státu, prohlásil, že podle všeho, se film podařilo udělat s kritickým pohledem, chválihodné je ale to, že Moskvě umožnili vyjádřit její pozici.
Zpět
Zdroj
Vytisknout
Zdroj