V zájmu zvýšení vojenských schopností raketových vojsk a dělostřelectva probíhá formování dělostřeleckých divizí s velkou palební silou, oznámil v pondělí ruský ministr obrany armádní generál Sergej Šojgu za zasedání kolegia ministerstva.
Zpět
Zdroj
Vytisknout
Zdroj