Bundeswehr rekonstruoval model německého tanku T-VI Tygr, který bude vystaven v Německém tankovém muzeu v Munsteru, uvádí Die Welt. „Odstrašující zástupce vojenské techniky bude obnoven ne z oceli, ale ze skelného vlákna, informuje deník. V Německu jsou takové exponáty velmi populární, vždyť tanků tohoto typu zůstalo na světě pouze šest.
Zpět
Zdroj
Vytisknout
Zdroj