Na západě metropole narazila v noci na neděli električka při prudkém zabrzdění na osobní vlak Moskva-Brest. Vykolejilo několik vagónů, několik desítek lidí utrpělo zranění, mezi nimi jsou cizí občané. Jízda na běloruském směru již byla obnovena.
Zpět
Zdroj
Vytisknout
Zdroj